Category Archives: Pyragai

Obuolių varškės pyragas

Originalus “MonAmi” kūrybos šedevras reikalaujantis didžiausių kepėjų pastangų. Pradžioje nulupame ir kubeliais supjaustome obuolius. Troškiname juos karamelėje ir meduje, į varškės įdarą įtarkuojame apelsino žievelės. Paruoštą įdarą sudedame į sluoksniuotą sviestinę tešlą ir šauname į krosnį. Iškeptą pyragą gausiai apliejame namine karamele.

Sluoksniuotas aguonų pyragas

Sukurtas mėgstantiems “drėgnus” ir turtingus skoniais pyragus. Nei vienas pyragas taip švelniai netirpsta burnoje, kaip šis. Viduje – drėgnas, minkštutėlis aguonų įdaras, išorėje – kvepianti, sluoksniuota, sviestinė tešla gausiai aplieta namine karamele. Tikra vaišių stalo puošmena.

Šokoladinis varškės pyragas

Tikras naminis sviestinis pyragas, toks prabangus ir turtingas savo sudėtimi.  Pyragą kepame su 72 % karčiuoju šokoladu, kuris suteikia ypač sodrų skonį, gardiname  “Bacardi” ruduoju romu bei migdolų riešutais, kurių čia gausybė… Ir žinoma, pačios aukščiausios kokybės natūrali varškė.

Vyšnių ir varškės pyragas

Pyrage atrasite gerai pažįstamus skonius, kurie kartu sukuria tikrą harmoniją. Jame sujungėme pačius mėgstamiausius ingredientus: naminę varškę, mūsų gamintą vyšnių uogienę bei sviestinę sluoksniuotą tešlą, o akcentus sudėlioja traškūs migdolų riešutai.